Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

(0501) 109 90 11

(0501) 101 58 67

Faydalı Bilgiler

 • Wunderbar Temizlik hangi alanlarda hizmet vermektedir?

  Wunderbar Temizlik, genel temizlik, bina genel temizliği, villa, site, konut temizliği, inşaat sonrası temizlik, fabrika temizliği, işyeri temizliği ve ofis temizliği gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. ... Yazının Devamı..

 • Temizlik hizmetinizin fiyatlandırması nasıl yapılmaktadır?

  Fiyatlandırmamız, hizmet almak istediğiniz mekanın büyüklüğü, temizlenecek alanların detayları ve özel talepleriniz gibi faktörlere dayanarak yapılmaktadır. Detaylı bir teklif için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ... Yazının Devamı..

 • Wunderbar Temizlik ekibi ne kadar sürede bir temizlik gerçekleştirir?

  Temizlik süresi, temizlenecek alanın büyüklüğü ve detaylarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak, müşterilerimizin programlarına uygun esnek bir hizmet anlayışımız vardır. ... Yazının Devamı..

 • Hangi tür temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını kullanıyorsunuz?

  Wunderbar Temizlik, kalite standartlarına uygun, çevre dostu ve etkili temizlik malzemeleri ile modern ekipmanları kullanmaktadır. ... Yazının Devamı..

 • Temizlik sürecinde kullanılan malzemelerin sağlık ve çevre açısından güvenliği nedir?

  Kullandığımız temizlik malzemeleri, sağlık ve çevre standartlarına uygun olarak seçilmekte olup, güvenli ve etkilidir. ... Yazının Devamı..

 • İnşaat sonrası temizlik hizmeti alabilir miyim?

  Evet, Wunderbar Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti sunmaktayız. İnşaat alanlarınızı detaylı bir şekilde temizleyerek kullanıma hazır hale getirebiliriz. ... Yazının Devamı..

 • Wunderbar Temizlik ile nasıl iletişime geçebilirim?

  Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilir, telefon veya e-posta aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz web sitemizde bulunmaktadır. ... Yazının Devamı..

 • Özel temizlik taleplerini nasıl iletebilirim?

  Özel temizlik taleplerinizi iletmek için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilir veya doğrudan bize telefon veya e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz ... Yazının Devamı..

 • Temizlik hizmetinizde memnuniyet garantisi var mı?

  Evet, Wunderbar Temizlik olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Eğer hizmetimizden memnun kalmazsanız, sorunları çözmek adına çaba gösteririz. ... Yazının Devamı..